Уже понад 70 років Land Rover розробляє позашляховики, яким під силу найбільш екстремальні ландшафти світу. На даний час, компанія співпрацює з медичним проектом «Mobile Malaria», покликаним боротися з малярією на Африканському континенті. За кермом модифікованого Land Rover Discovery восьмитижнева експедиція відправиться до Намібії, Замбії, Танзанії та Кенії. Давайте дізнаємося, який позашляховик дістався вченим!
Докладніше про експедицію
Дослідники з проекту «Mobile Malaria» - лауреати стипендії Land Rover в 2018 році, яку компанія вручає спільно з Королівським географічним товариством (IBG). Нагадаємо, що партнерство «Ленд Ровер» та IBG існує вже досить давно: воно стосується гуманітарних питання й охорони природи, а також сприяє щорічної видачі стипендій найкращим медично-гуманітарним проектам.
Тепер же група оксфордських вчених, яку очолює доктор Джордж Басбі, відправиться на вдосконаленому спеціально для них позашляховику Discovery в 6300-кілометрову подорож до країн Африки. Дослідники планують працювати з африканськими вченими, щоб виявити проблеми діагностики та лікування малярії на континенті. Про важливість проекту сперечатись важко: саме на Африку припадає 90% захворювань малярією.
Потенціал вдосконаленого Discovery
Проектний автомобіль модифікований компанією Land Rover Special Vehicle Operations в рамках 30-річного ювілею Discovery. Позашляховик отримав безліч екстер'єрних доповнень:
- Подвійний тент від сонця з міцної тканини, який дозволить проводити дослідження в спекотних умовах континенту;
- Потужну лебідку та домкрат;
- Повний перелік рятувального обладнання;
- Гуму для їзди по бруду й піску;
- Експедиційний багажник на даху;
- Світлодіодні лампи, які значно полегшать водіння в нічний час.
Багажник експедиційного Ленд Ровера вміщує 1 137 літрів:
Крім того, спеціально для експедиції Discovery обладнали мобільною лабораторією, яку можна використовувати в польових умовах. До неї входить спроектована система для розміщення інвентарю, охолоджуюча установка для безпечного зберігання наукових зразків, а також похідна бортова батарея.
Старт експедиції запланований на 22 травня поточного року. Побажаймо дослідникам успіху!
Залиште відгук